Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka illene hozzám?

Milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

segítőkész vagyok, nőies, magabiztos, jó kommunikációs képességű, barátságos, kreatív, jó kiállású, jó eszű = hamar tanulok.

Jó a kézügyességem(rajz, dekor, kézi-gépi varrás, smink, haj, köröm..), színészi képességeim(asszem:), empatikus vagyok, szakmai szókincs nélkül folyékonyan beszélek angolul, könnyen tanulok mozgásformákat(pl. tánc), érzelmi beállítottságú vok.

Semmi nem érdekel, ami történelem és irodalom(mert múlttal és halottakkal kapcsolatosak)


??


tippeket szeretnék, mert tippem sincs


Nagyon szeretnék kreatív munkakörben dolgozni:pl: divattervező/cég keze alatt vagy közelében,(nem mint varrónő, hanem ahol tanulhatok sokmindent), filmes-vagy színházi emberek közelében, olyan helyen ahol mozgás van-megint csak figyelni-tanulni...

ilyesmi, de bármi szimpla munkafajta is jó..


Elég jól éneklek, több mai műfajt is. Ha kell operát is, de azért ... :)


Szóval kb ez vok én.

?? :)



2013. jún. 17. 04:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Színművészeti főiskola,

fodrász, kozmetikus,

szociállis munkás

tanár, majd átképzés logopédusnak

angol szakos- technika tanár, rajz tanár.

2013. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!