Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A leírás alapján milyen munka...

A leírás alapján milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam de ez még kovácsolódhat,nem szeretem a gusztustalan dolgokat ( pl.pelenkázás ), szeretek kitölteni papírokat,kultúrált helyen dolgozni,beszélni,elmondani mit hogy kell,hétvégén nem dolgozni,nem szeretnék éjszakázni,és normális időben hazaérni akarok.Alsós vagy felsős tanárra gondoltam,de az szóba se jöhet mert fel vagyok mentve matekból,és nekem elég erős lenne 1 egyetem,szerintem 1 fősuli is.De az még talán menne.
2009. aug. 16. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg segíteni másokon, de csak ha ő is erőlködik rajta nem csak én.
2009. aug. 16. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szociális munkás vagy szociálpedagógia pályára mész, akkor lehetsz pl. munkaügyi központban ügyintéző.
2009. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írhatsz privit ha gondolod, mert semmit sem tudok erről a szakmáról.De fontos lenne.Mi kell hozzá, stb.
2009. aug. 16. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Recepciós?
2009. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annak éjszakázni kell nem? Csak írjátok le mi a dolguk amikre gondoltok.
2009. aug. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!