Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elsóztam a porkoltet. Az uram...

Elsóztam a porkoltet. Az uram megol. Hogy javitsam ki?

Figyelt kérdés
Jaj mar nagyon ehes lesz mire hazaer, de tiszta so a kaja, meg en se birtam enni belole. Azt mondta alig varja hogy egyen belole. Most nagyon rosszul erzem magam.
2018. okt. 18. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Tegyél bele krumplit főz paprikás krumplit
2018. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó megoldás, krumpli plusz víz. Jó már nem lesz, max jobb.
2018. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]



hajrá :)

2018. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Krumplit tegyél bele, az elveszi a sós ízt.

Esetleg főzz hozzá rizst, tarhonyát, tésztát só nélkül.

2018. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Rizses hús, a rizst só nélkül főzd meg. Vagy ha marhapörkölt, csinálhatsz belőle gulyáslevest.
2018. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Én se tudok mást mondani, krumpli, víz, galuska... Muszáj valamivel hígítani. Ha szereti a sok kenyeret hozzá, az is enyhít valamit, bár direkt sótlan kenyeret azért nem sütnék s bizonyára idő sincs már rá. De rendes kenyérrel is sokkal jobb a helyzet.

Sokszor annyi sót azért csak nem raktál bele, vagy megborult az edény? Mi ezért használunk kanalat a sózáshoz.


Részvétem, de van ilyen, tudod... Van, aki kiejti a kezéből a tálalóedényt, én csak el szoktam égetni néha ezt-azt kicsit... Sajna még aki főzni tud, azzal is megesnek dolgok :(

2018. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha az urad megol, akkor egy ferjcseret javaslok 😊
2018. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mar keso, megettetek valahogy, de ha maradt belole meg, akkor adj hozza tejfolt, tompitja az izeket es legyen nokedlivel, tesztaval
2018. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
érdekes itt ez a naivitás, senkiben sem merült fel hogy lehet hogy csak egy unatkozó kamukérdés. ilyen szépen körbemagyarázni egy elsózást, főleg ilyen egyszerűbb témában amire két szóban rákeresve tippeket kapna googleben...
2018. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, vegul tejfolt tettem bele es igy megettuk! Bar igy is eleg sos volt, de az uram nem volt nagyon merges . De azert mondta, hogy jo hogy csak 2 adafot foztem
2018. okt. 19. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!