Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdő háziasszonyként mi...

Kezdő háziasszonyként mi okozta a legtöbb nehézséget? Emlékszel még?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idő beosztása.

Az egyik gyerek 2.5 a másik 8 hónapos volt, amikor külön költöztünk anyuéktól.De hamar bele jöttem.

2010. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szervezés. De hamar kialakult
2010. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb bajom a munkaszervezéssel volt. Fözni már tudtam, de amikor külön kerültünk volt két gyerek, a kisebb két hónapos. Àllandó idöhiányban voltam, mert mindig elmaradt valami: vagy a moas volt meg, de nem jutott idöm takaritani, vagy kitakaritottam, de nem volt ebéd stb.

Idövel rájöttem, hogy egyrészt célszerü napi tervet összeállitani (legalább is fejben), nem túl sokat tervezni egy napra, meg hogy nem csak egy dolgot lehet egyszerre csinálni: amig fö az ebéd, addig lehet teregetni vagy porszívózni, stb.

2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ilyenek, hogy pogit sütni és egyéb konyhai dolgok?
2010. jún. 21. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:

A időbeosztás utáni nagy konyhai feladat nekem pl a rántás elkészítése volt. Vagy odaégett, vagy nyers lett.


Ezenkívül már akkor is jól sütöttem, de pl a rántottát ma sem tudok csinálni. Vagy sótlan, vagy sós, akkor lehet csak megenni, ha kerül bele sonka, párizsi, hagyma vagy ilyesmik.Amik ízesítik.


Én mondjuk alig több, mint fél éve főzök teljesen egyedül, előtte anyuval együtt csináltuk, vagy ha nem,akkor mindig ott volt, h megkérdezzem, h szerinte jó lesz-e, mióta anyu nincs, azóta nehezebb.


Egyébként időnként odaégetek dolgokat, pl ma a fasírtot:S


Ami még nehéz nekem, az az, h mit főzzek, h olcsó is legyen, sok is, és változatos is...

2010. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A sütő begyújtása xDD
2010. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a véremben van. ;)
2010. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kitaláljam ki mit enne meg. (most már csak azt főzök amit kérnek vagy amit én szeretek, meguntam kidobálni a kajákat :-D )
2010. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Töltött káposzta készítése.

De belejöttem.

2010. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Röhögni fogtok,a főzelék.
2010. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!