Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üdv! Mi történik ha be teszem...

Anyad2015 kérdése:

Üdv! Mi történik ha be teszem a frissen kivett pékárút a mélyhütőből a mikróba?

Figyelt kérdés
Füstölni fog vagy mi?
2018. júl. 17. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiolvad. Ha a mikrot el is inditod, akkor gyorsabban.
2018. júl. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első:😁


Miért füstölne amúgy? Kiolvad, olyan lesz, mintha frissen sült volna. Csak ne túl sok időre tedd be.

2018. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

MItöl füstölne? A füsthoz égés kell, a fagyos zsömle meg nehezen gyullad meg:)


Ha nem túl magas fokozatra teszed, illetve nem túl sokáig, akkor kiolvad és friss zsömle lesz belöle, ha túl magas fokozaton vagy túl sok ideig melegíted, akkor száraz zsömle lesz.

Esetleg ha fél óráig mikrózod, akkor tud megégni, de ez nem a fagyasztott miatt, hanem mert túlmelegszik, ez a nem fagyasztott étellel ugyanígy megtörténhet.

2018. júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiolvad.

Én mindig így csinálom. Nagybevásárlásnál veszünk sok kenyeret, zsemlét, kiflit...stb, és megy a fagyóba. Ha elfelejtem időben kivenni, hogy kiolvadjon, akkor mindig mikróban olvasztom.


Nem is értem, hogy jut eszedbe, hogy füstöli fog. Szeronted mitől?

2018. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni: kiolvad
2018. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!