Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lesz masabb a teszta ha...

Mivel lesz masabb a teszta ha forras elott rakom a vizbe?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

NEM a tarhonyára értettem és mielött ennyire nekem rontasz, próbáld ki!


A villanytüzhelyen 5 liter víz 5 perc alatt felforr, utána még 2-3 perc és kész a nem szétfött, tényleg an dente tészta (durumlisztes)

2018. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%
De sok itt a nagypofaju beugato gyoker, aki meg eleteben nem fozott tesztat
2018. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Én nem nézegetem hogy mikor forr a víz tészta esetében, egyből beledobom, párszor megkevergetem. Általában eltalálom mikor jó, megkóstolom és kész.
2018. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem fog feltetlenul szetazni, de akkor kevesebb ideig fozd. A biztos az, ha ugy keszited, ahogy a csomagolasra irtak.
2018. máj. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is úgy főztem, hogy még a felforrás előtt tettem bele, de már böven forró volt.

Mindig spórolni akartam az idővel. Sosem lett mázgás,szétfőtt a tészta, tökéletes lett. Természetesen langyos vagy hideg vízbe nem tettem.

Szüleim mindig megvárták míg felforr. Én feleslegesnek tartom.

Ugyanez a rakott krumplival, mindenkitöl úgy tanultam, hogy fözzük meg külön a krumplit. Na én nem igy csinálom. Nem teljesen keményre fözöm meg a tojást sem, a krumplit nyersen felszeletelem fele akkorára mint a főtt társát. Szépen elkezdem rétegezni. Ugyannyi idöre beteszem mint a fött társát. Idöt és gázt is spóroltam (minimálisat de spóroltam).

Néha kell gondolkozni, és bevállalni dolgokat.


23/L

2018. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!