Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van e jelentosege a kulonbozo...

Van e jelentosege a kulonbozo tesztaformaknak, vagy csak dizajnra megy a tortenet?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 15:22
 1/7 anonim válasza:
24%
Adott márkán belül, szerintem semmi.
2018. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Van jelentősége, a rárakott szósszal/feltéttel van összefüggésben, de már én sem tudom felidézni, pontosan hogyan. De pl. próbáld ki a túrós spagettit, nem ugyanolyan élmény, mint a túrós "kockatészta".
2018. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Más formától az ízük is más.
2018. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Az olaszok a megmondatói, de magam is tapasztaltam. Tényleg azzal a legjobb az adott tészta forma, amihez ajánlják.
2018. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az íze ugyanaz, mivel az alapanyaag is ugyanaz. A forma inkabb a szemedet lakatja jol, masreszt megszokás kérdése is, higy mit mivel eszel.
2018. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Van

Szószok sűrűségétől függ, melyiket használják...mivel máshogy tapadnak a különböző formákra

2018. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem ugyanaz az íze a különböző formáknak.

Ez olyasmi, mint amikor ugyanannak az italnak más íze van bögréből, üveg pohárból és fémdobozból.

2018. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!