Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ötleteket adni...

Tudnátok ötleteket adni húsmentes főzelék feltétekre?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rántott zsemle.
2018. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kfulopke válasza:

falafel golyó, rántott sajt, tükörtojás, főtt tojás, szejtán golyó, szójafasírt, zöldséges fasírt (pl. tökféléből, krumpliból), rántott karalábé, bármilyen rántott sült, zöldség, rántott palacsinta zöldséges v. túrós töltelékkel.

Attól függ, milyen főzelékről van szó.

2018. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én gombafasírtot csináltam. Laskagombát húsdarálón ledaráltam, és ugyanúgy, mint a hagyományos fasírtot elkészítettem. /Áztatott, kinyomott zsemle, tojás, só, bors, őrölt paprika, dinsztelt vöröshagyma, és persze a darált gomba./ Jól összedolgozom, lapos gombócokat készítek, zsemlemorzsába forgatom, forró olajban kisütöm. A férjem nagy húsevő, nem mondtam neki előre, hogy mit főztem. Evés közben megszólalt: Finom ez a fasírt, csak máskor egy kicsivel több húst tegyél bele. Ekkor mondtam meg hogy hús helyett gomba van benne. Erre azt mondta, nagyon finom, máskor is csináljak ilyent.
2018. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!