Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott sajthoz milyen köret...

Rántott sajthoz milyen köret és mártás passzol a legjobban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rizs, áfonyaszósz vagy tartár.
2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen fajta sajtot használsz fel. Trappistát, Edamit vagy Gouda esetleg más?
2018. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sültkrumpli, rizs, tartármártás
2018. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Sültkrumpli, tatár,
2018. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi sült krumplit csinálunk köretnek és nagyon szeretjük hozzá a felezett konzerv barackot, és annak a közepébe tesszük az áfonyalekvárt.

Tartár mártás is szoktunk hozzá készíteni.

Trappista, Camembert sajtokat.

2018. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tetszeni fog, de hátha.

Fűszeres paradicsomszósz. Annyi a lényege, hogy veszel egy adag paradicsomszószt (kicsit darabosabbat ajánlok), felteszed főni, ízesíted sóval, borssal, fokhagymával, zöld fűszerekkel, esetleg csirkés leveskockával, és megvárod, míg kicsit besűrűsödik, összefő.


Ha viszont ezt tesztelnéd, érdemes másnapra is olyan dolgot tervezni, amihez kellhet a paradicsom, mivel egyrészt tömény, másrészt nem lehet tudni, mennyire fog ízleni.


Én e mellé pitát szoktam még enni mint köret, vagy esetleg tepsiben sült krumplit. A rizs nem passzol a paradicsomhoz (vagy csak engem lehet kikergetni vele a világból), míg a hagyományos, bő olajban sült krumpli kissé snassz, ha meg a sajtot is olajban sütöd, még nehéz is lesz a fogás. Persze néha napján igencsak megkívánja az ember.

2018. máj. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!