Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütemény lehet ez?

Melyik sütemény lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég vendég voltam egy születésnapon.Ott kóstoltam egy nagyon finom süteményt.A tésztája nagyon könnyű volt és belül vaníliás krémmel volt töltve.Nem hasonlított az eddig általam készített tortakrémekhez elég különleges volt.A házigazdát kérdeztem de ő sem tudta nevét mert kapta és nem ő csinálta.Valamilyen idegen név volt a sütemény nevében ennyire emlékezett. Tudom,hogy ez kissé hülye kérdés mert ennyi infóból nehéz megmondani mi lehet ez de ha van valakinek tippje rá akkor kérem írja le. :D
2018. ápr. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Marlenka. Arra tippelek.


[link]

2018. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az,azt már ettem. Nem hasonlított rá. Mindenesetre köszönöm a válaszod. :)
2018. ápr. 27. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem az egyik receptes oldalon a

"vaníliás könnyű tészta" szavakra, dobott ki egy rakás süteményt. Amire gyanakszom a leírásod alapján:

[link]

2018. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg oroszkrém torta?

[link]

2018. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is.

2-es válaszoló,hasonlított arra külsőleg amit linkeltél csak azon nem volt ilyen zselé. :)

2018. ápr. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!