Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fehérpecsenyét el lehet...

A fehérpecsenyét el lehet készíteni kontaktgrillben? Ha igen, adnátok ezzel kapcsolatban néhány tippet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Persze, egyszerüen bepácolod tetszél szerinti pácba a szeleteket és utána símán megsütöd pár perc alatt.
2018. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Kövezzetek meg, de én nem pocsékolnám el grillezésre a helyedben.
2018. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Tippet? Én mindent kontaktgrillben sütök, gyorsabb és nem kell hozzá annyi zsiradék, mint a serpenyős vagy tepsis változathoz. Én minden húst sózok, borsozok, megy a grillbe, a szelet vastagságától függően 5-10 perc és kész van.
2018. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
ma 12:24-es: érdekelne, hogy szerinted mi a "nem elpocsékolás", mert a grillezés éppen a legoptimálisabb módszer.
2018. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Akkor írom: a fehérpecsenye a disznó legnemesebb része és a legdrágább is.

Oké, most meleg van, de disznóvágáskor megtöltik kolbászhússal, vagy már eleve a betöltött kolbásszal. A sertésnek van egy fátyolszerű "hálója", azzal körbetekerik és úgy sütik meg sütőben. Szeletelve isteni finom.

Annyit még hozzá, hogy mióta férjhez mentem, azóta hallottam csak erről, előtte én sem ismertem, mert városi vagyok.

Szűzpecsenyének is hívják a fehérpecsenyét. (Gy-M-S megye)

2018. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja és mivel azt gondolod én pontoztalak le, hát nem én voltam. :) Ilyen témákban nem szoktam, csak akkor, ha konkrétan belémkötnek.
2018. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy én ismerem a szuzpecsenye nem egyezik a fehérpecsenyével ami a marha alkatrésze, persze lehet, hogy ez nálatok tájszó rá, de alapesetben nem igaz.
2018. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
A fehérpecsenye a marha része, nem disznóhús!
2018. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom, végigjárta az összes választ a lepontozós Jeti. :D


Tévedni emberi dolog. Már rájöttem, hogy nem egy és ugyanaz.


Kérdező, grillezheted, mert én nem erre a húsra gondoltam.

2018. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!