Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek, ami nem romlik...

Mit főzzek, ami nem romlik meg ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Elromlott a hűtőnk...a héten már nem is tudunk másikat szerezni. Most éppen csak hűvös van benne.. :( De mégis szeretnék valamit főzni, mert szendvicsen nem élhetünk napokig. :S

Mit ajánlanátok? Kis adagot főzök, de egy éjszakára mondjuk, ha hűvösre teszem ne romoljon meg. Tippek?


2010. jún. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne főzz előre..nekem sincs hűtőm egy ideje (ill van csak a másik lakásban, itt még konyha sincs :S) ...nem merek már előre elkészíteni semmit, ha van esetleg egy nagyon jó spájzod vagy pincétek, akkor főzz, de ha nincs ne kockáztass



főzz olyasmit, ami gyorsan kész van pl tészta és szósz, sajtos tészta, rizs sült hússsal



ja és a vaterán, teszveszen nézzetek egyet, hátha tudtok szerezni olcsón

2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia szerintem 1 éjszaka alatt semmi olyan nem romlik meg ami gombát vagy tejfölt tartalmaz.

Tehát szerintem ami jó az:pörköltek,rántott cuccok,húsos káposzta....

2010. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Fizessetek be ebédre valahova,pár száz forintból megvan és van meleg ebédetek is.
2010. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sülteket,fasírtot
2010. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!