Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi mézeskalácsházat...

Karácsonyi mézeskalácsházat meg lehet még enni ilyenkor? Meddig áll el?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a múlt héten találtunk itthon egy keveset, mert el úgy el volt rakva, hogy most jutott anyukámnak eszébe :D Nem volt semmi baja, jó puha volt.
2018. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Benne volt valami fóliában vagy csak úgy levegőn? Csak most opvastam hogy mézeskalács ház
2018. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megromlani nem fog még egy ideig, az biztos.

Amit mi gyártunk karácsonyra, az egyre keményebb valamiért.

Mi addig esszük, míg a fogunk bírja.:)

2018. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként ha nem penészes és nem törik bele a fogad és jó íze van, nyugodtan megeheted szerintem.
2018. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Csomagold be, jó lesz jövőre!:)
2018. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Be van csomagolva, de mivel elég sok tészta elment hozzá, sajnálnám csak úgy eltenni, majd pár év múlva kidobni..
2018. jan. 29. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak 10 éves mézeskalácsdíszeim is, amiket még anyukám csinált. Eszemben sincs kidobni és meg nem mondaná senki, hogy nem akkor készült.
2018. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen meg lehet enni. Ha túl kemény törd össze, tedd egy jól záródó dobozba néhány szelet alma kíséretében, és 1-2 nap alatt megpuhul.
2018. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A megkeményedett mézeskalácsot mozsárba összeszoktam törni és pohárkrémekbe teszem sima keksz morzsa helyett vagy torta oldalára teszem. Keksz alapú sajttorta aljába is nagyon finom.

Ha vanilia fagyiba keverd morzsásan az is szuper egy jó csokis Browni mellé.

2018. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!