Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szafi lisztek. Vajon tényleg...

Törpilla1987 kérdése:

Szafi lisztek. Vajon tényleg olyan jók? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
A véleményetek szeretném kérni, hogy a Szafi lisztek tényleg annyira jók, vagy csak a nevét kell megfizetni? Bár használtam már én is termékeit, de azért nem túl olcsó, valljuk be. Nem vagyok gluténérzékeny, de szeretnék jobban figyelni az egészségemre. Szinte mindig magamnak sütök teljeskiőrlésű lisztből kenyeret. De aztán elgondolkodom, hogy lehet nekem is Szafi lisztekből kellene sütni... Bár szerintem tele van hajdinaliszttel, ami egyébként olcsóbb. Ti mit gondoltok?
2018. jan. 5. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is az egészségemre tekintettel vettem szafi liszteket, nem vagyok sem glutén-, sem laktózérzékeny. Nekem nagyon szimptikus Szafi, illetve a csapata, de őszintén szólva az összes lisztkeveréknek, amit próbáltam van egy kellemetlen mellékíze (vagyis én így érzem). A lekvárja, pudingja, müzlije nagyon ízlik, de a lisztkeverékek egyike sem jött be. Én zabpehelylisztet használok pl. kenyér, vagy zsemle sütéshez, ez volt az eddigi legjobb amit próbáltam. Én azt javaslom, hogy mindenképp próbáld ki Szafinak valamelyik lisztkeverékét, mert szerintem az ő termékei nagyon megosztók, vannak akik nagyon szeretik, vannak akik nagyon nem..Lehet te az előbbibe tartoznál. Pénz szemponjából egyébként szerintem megéri. Valóban egészséges alapanyagokkal dolgozik és egy-egy lisztből elég sokféle pékárut lehet sütni, illetve pikk-pakk kész van, hiszen a legtöbbhöz már csak vizet,citromlevet,sót, (tojást), kell keverni és már kész is.
2018. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon beváltak a lisztek. Szerintem az ő esetében még nem a nevét fizeted meg...
2018. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!