Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt a kokuszgolyot megeri...

Ezt a kokuszgolyot megeri megcsinalni?

Figyelt kérdés

(Amibe nincs darlt keksz?)


Hozzávalok:

180 g túró

izles szerint cukor

12 g kókuszreszelék

Meggy+meggylé


és egyáltalán szerintetek mennyi az az izlés szerint? Ugye csak par ek-al nem pedig 3 dl poharral,ugye? (Egyébkent is édes a meggy meg a meggylé()

Mennyit raknatok bele?

És mit szoltok ehhez a recepthez?


2017. ápr. 27. 11:55
 1/6 A kérdező kommentje:
kókuszgolyót*
2017. ápr. 27. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kókuszgolyó, hanem túrógolyó recept. 12 gr kókuszreszelék semmi. Ennyi túróhoz 2 csapott ek. cukrot tennék.

A meggylével is óvatos lennék, mert szinte semmi nem fogja össze.

Én keresnék másik receptet, persze ez a privát véleményem, neked kell döntened.

2017. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez túrógolyó kókuszreszelékkel és meggy töltelékkel.
2017. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha összedolgozod a túrót és a kókusz reszeléket, és apránként adagolva annyi meggylét, hogy azáltal legyen lágy, könnyen formázható anyag. A cukor ízlés szerint = attól függ, hogy a meggylé mennyire volt édes.


A meggyet előző este szűrd le, éjszakára hagyd a szűrőben, hadd csepegjen, és minden golyó közepébe 1-1 szem meggyet!!!


Miután a golyócskákat megformáztad, nyugodtan megforgathatod őket pl. csoki reszelékbe, vagy éppen fahéj, kakaó, de ha ismét fehérnek akarod, akkor még ismét csak kókusz-reszelékbe.


Ezzel a "meggyet a közepébe" verzióval egy igen jó kis nyalánkság jöhet össze!

2017. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egy borzalmasan rossz recept, semmi köze a kókuszgolyóhoz!
2017. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké-oké!

Csak rátaláltam erre a receptre,furcsáltam is ezt,mivel tényleg sztm. Nem állna össze a készlet. De végül inkább itt megkérdeztem,hogy hátha,mert ha össze állna és az íze is jó lenne akkor tényleg lehetne diétás kókuszgolyó. :)

De azért köszönőm a válaszokat!

Nem akartam elb*szni fontos alapanyagokat ezért is kérdeztem meg :D

2017. ápr. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!