Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem ilyen zacskós (nagy)...

Vettem ilyen zacskós (nagy) hasábburgonyát, most le van fagyasztva, ezt megcsinálni csak annyi, hogy bedobom forró olajba? Nem kell előtte kiengedni, vagy valami?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rá van írva a zacskóra.
2016. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Rá van írva, de!!!! azért leírom:


Fagyottan kell a nagyon forró olajba tenni olyan kis adagokban, hogy az olaj forrása ne álljon le, mert különben megszívja magát a zsiradékkal, nem lesz ropogós és jó ízü.

2016. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából még nem néztem meg, csak mivel nincs itthon más, gondolkoztam rajta. Köszi!
2016. nov. 27. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Isten őrizz kiengedni,nagyon forró legyen az olaj, de legyen valóban bőséges, hogy a krumpli kényelmesen elférjen benne, egy adagnyi legalábbis.Hamar fog sülni/pirulni, mert előkezelt a fagyasztott hasábkrumpli.

Persze közben néhányszor át is kell forgatni, hogy egyenletesen süljön.ha kész, akkor vagy szűrőlapáttal szed ki konyhai törlőpapírra, vagy tegyél rá egy fedőt, és óvatosan öntsd le róla az olajat egy kislábasba.Ezután is papírtörlőre /szalvétára, hogy a felesleges olajat felszívja.

2016. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A felhasználási javaslatnak mindenképpen rajta kell lennie a zacskón, ha nem szöveggel, akkor piktogramokkal, ami mindenki számára világosnak kell lennie.
2016. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó lett, köszi! :D
2016. nov. 27. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Akárki is olvassa ez a bejegyzést, nehogy azzal zsonglőrködjön, h. leönti a forró olajat, miközben a krumpli még benne van az edényben!
2017. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!