Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért esik össze az amerikai...

Miért esik össze az amerikai krémes krémje sütéskor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen recept alapján készíted és hogyan?
2017. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én egy idős férfi vagyok és nem igazán vagyok otthon akonyhában.Barbi gluténmetes receptje szerint csináltam mert az unokám gluténérzékeny.Neki szeretem volna örómet szerezni ezért joindulatu segitséget vártam nem kritikát.
2017. dec. 19. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

NEm kritika, amit írtam, hanem a recept és a sütési mód ismerete nélkül nem lehet megmondani, mi a gond - ugyanis rengeteg féle módon lehet ugyanazt az ételt elkészíteni.


Ha belinkeled a receptet, akkor könnyebben kapsz segítséget.

2017. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a receptet - így már meg lehetett keresni, de pl az eredeti kérdésedben szó sem volt gluténmentesröl -, elvileg nem kellene összeesni a krémnek.

Valamit valószínüleg nem pontosan csináltál, esetleg a hab nem volt elég keményre verve, vagy amikor belekeverted, akkor összetörödött, vagy a sütöd nem jól sütött.

2017. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ezekre a válaszokra irtam az elöző kommentet,hanem volt egy durva megjegyzés és arra válaszoltam amit idöközben eltávolitottak.A süteményre visszatérve nagyon jol sikerült felverni a habot ,majd összekevertem a pudinggal rákentem a sütire és betettem sülni.Elöszőr szépen felemelkedet,de mikor kivettem nagyon összeeset.A válaszokat nagyon szépen köszönőm.
2017. dec. 20. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a sütéssel volt a gond: az ilyen habos sütiket elöször is alacsonyabb höfokon kell sütni, másrészt nem szabad kivenni a sütöböl, hogy hirtelen hideg(ebb) levegöre kerüljön, mert akkor összeeeshet. Ezért csak a sütöajtót szabad kicsit kinyitni és úgy megvárni, amíg lehüt a sütemény.
2017. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 180fokon sütötem de az igaz,hogy utána kivette egyből a sütöből lehet az volt baj.Köszönőm a segitséget.
2017. dec. 20. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
SZivesen, habár ez csak tippelés, de talán legközelebb jobban sikerül.
2017. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!