Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fozzek vacsira az ebedben...

Mit fozzek vacsira az ebedben mar volt hus es krumpli ugyh azt nem, de azonkivul?

Figyelt kérdés
Tepsis hus volt ugyh vacsira mar nem szeretnek olyat amibe kell hus vagy krumpli esetleg valami otletek?Csaladnak foznek:)
2017. nov. 4. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne, ha a kérdező is megnyilvánulna. Kap egy rakásnyi jobbnál jobb ajánlást, és még azt sem mondja, hogy bakfitty...
2017. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem ér rá. Főz!:D

2017. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest elég jól le lett húzva mindenki tegnap óta, valaki ebben talál örömet? Most néztem vissza erre a kérdésre és még mindig tartom, hogy tök jó vacsoraötletek.


A tepsis sajtos bundáskenyeret biztos, hogy kipróbálom, de ez csak egy a sok közül.

2017. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket mindenkinek!!Vegul csinaltam tojassalatat de fogok majd csirket nokedlivel is! Igen foztem:DDD amugy en mindenkinek felpontoztam nem ertem ki szorakozik azzal h lepontoz..de ez szégyen h ilyenek vannak.
2017. nov. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!