Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány naponta főzöl? Hány főre?

Hány naponta főzöl? Hány főre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Elvileg minden nap, mert több napig enni ugyanazt nem igazán esik jól. Most hárman vagyunk, de régebben 4-5 söre is így föztem.


Viszont minden alkalommal többszörös adagot készítek és lefagyasztom adagokra osztva. Így sosem esszük ugyanazt több napig, viszont nem kell minden alkalommal újra fözöcskézni. Emellett azzal, hoyg sok minden van lefagyasztva, sokkal változatosabban lehet étkezni és ha valaki egy bizonyos ételt kíván meg, akkor csak elö kell venni a fagyasztóból, ugyanígy, ha valamiért nincs idö fözni, akkor is mindig van, amihet lehet nyúlni.

2017. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
2-3 naponta, kettőnkre. Szeretek főzni, egy adagból szokott másnapra is maradni (vagy a maradékot más formában használom fel). Viszont nem minden nap kívánjuk a főtt ételt, néha pedig rendelünk vagy elmegyünk valahová enni. Nagyon kicsi a fagyasztónk sajnos, szóval nem opció amit az első ír, pedig sokszor de jó lenne :)
2017. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk, minden második nap főzök.

De van úgy, hogy minden nap.

Levesekből nem tudok csak 2 adagot főzni :-) abból mindig két napra készítek és főzeléket is két napra.

2017. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap vacsira főzök 4 adagot, ezt esszük másnap ebédre is a férjemmel, plusz heti 2 adag sós vagy édes sütit is sütök. :) Egyelőre ketten eszünk, de jövő ilyenkor már a kislányunk is fog enni szilárd ételt. Neki is minden nap frissen készítem majd a kaját. :)
2017. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap főzünk, soha sincs maradék. Vagy én, vagy a férjem, vagy közösen főzünk kettőnkre.
2017. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Aki minden nap főz, Te nem dolgozol vagy így igénylitek?
2017. okt. 4. 11:52
 7/21 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan én minden nap fél 5kor haza esek a melóból és így nincs kedvem minden nap még meló után főzni.
2017. okt. 4. 11:53
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Most itthon vagyok a kislányunkkal, de amíg dolgoztam, akkor is minden nap főztem, akkor is, ha zártam és 7-re értem haza.
2017. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a fözés a lazítás - szóval munka után éppen, hogy jót tesz. De a fözést sem úgy kell elképzelni, hogy 3-4 óra minden nap, hanem ritkán több, mint fél óra, megfelelö munkaszervezéssel símán megoldható.
2017. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Én minden nap főzök magamra, amikor párommal együtt éltem (most távkapcsolat), akkor is minden nap főztem, ő is segített. Én is ledolgozom a napi 8 órát, de számomra a főzés nem teher. Főleg akkor nem, ha párom segít az előkészületekben, sokkal gyorsabb, sokkal nagyobb az öröm. Nekem csak fejtörést az szokott okozni, hogy mi legyen a menü.
2017. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!