Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Légkeveréses sütőben hogyan...

Légkeveréses sütőben hogyan kell rántott húst sütni?

Figyelt kérdés

Konkrétan hőfokok és idők kellenének, hogy meg is süljön, de ne száradjon ki. Kell-e forgatni, be kell-e előtte kenni olajjal?

Kinek mi jött be?

1. Csirkecomb egészben.

2. Csirkecomb filézve.

3. Sertés szelet.

Köszönöm.



2017. szept. 20. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szakácsként én azt mondom, hogy a csirkecomb egészben a legalkalmasabb erre, mert az nem szárad ki annyira. Ugye a bő olajban sütésnél nem lesz száraz, itt viszont folyamatosan veszít vizet. Sütés előtt biztosan csorgatnék rá olajat.

Légkeverésesben egy olyan 160 fokon szerintem 45-50 perc biztosan kell neki, de ha kicsit megvágsz egyet, akkor látod, hogy még véres-e, vagy nem.

2017. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én a filét próbáltam azt hiszem 180 fokon 50 percig. Nem lett rossz, csak nagyon kiszáradt, pedig megkentem olajjal.

2017. szept. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!