Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott hús sütőben, hány fokon?

Rántott hús sütőben, hány fokon?

Figyelt kérdés

Holnap rántott húst akarok sütni a sütőben. Eddig még nem próbáltam, így nem tudom, hogy meddig kell és hány fokon.

Mindenhol mást írnak, valahol 200°-ot, 20 percig, valahol meg 180°-ot 25-30 percig.

Hány fokon kell sütni és meddig?



2017. júl. 9. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen húst sütsz. Olajozni ne felejtsd meg. Sülőpapírra teszem és minden húsra locsolok egy kevés étolajat.Meg szoktam nézni, hogy átsült-e. Én inkább 180 fokon sütöm kb 35 percig. Sertésszelet vékony azt kevesebb ideig sütöm mint a csirkehúst./CSONTOSAT /
2017. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, csirkemellet sütök.
2017. júl. 9. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

"Mindenhol mást írnak, valahol 200°-ot, 20 percig, valahol meg 180°-ot 25-30 percig."

Mi következik ebből?

2017. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sütődtől függ. Az én sütőmben 200 fokkal kell sütni a csirkemellet, és van hogy 30-40 percig is sütöm.

Tedd 200 fokra, majd 20 perc után ellenőrizd a húst. Ha úgy látod, hogy gyorsan pirul, de még nem sült át rendesen akkor vedd le 180 fokra, és süsd tovább. Figyelni kell a sütést.

2017. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Még valamit. Te nem rántott húst akarsz csinálni hanem sült húst. Nagyon nem mindegy. Rántott húst panírozzuk, és olajban sütjük.
2017. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!