Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a sült tököt?

Figyelt kérdés
Rácson, vagy tegyem tepsibe? Le kell takarni? Meg kell szórni valamivel a tetejét?
2008. okt. 19. 17:15
 1/8 anonim válasza:
82%
én tepsibe teszem,és kristály cukorral kell megszórni.nem szoktem letakarni semmivel.
2008. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!! :))
2008. okt. 19. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A hosszú fajta a legédesebb.Én hosszába majd keresztbe is elvágom,kanállal kivályom a közepét.Alufóliát(ha a leve kicsöpög nem ég oda) teszek egy tepsibe erre a tököt,majd mehet be a sütőbe.Nem kell letakarni és cukor sem.Szerintem nagyon finom édes anélkül is.
2008. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem a kereket veszed, hanem a hosszúkásat, akkor egyáltalán nem kell cukor hozzá. Mindegy, hogy tepsibe vagy rácsra teszed, de az utóbbi esetben mindenképpen tegyél alá az oldalán felhajtogatott alufóliát, különben a lecsöpögő cukros lé ráég a tűzhely aljára, és vakarhatod. Letakarni nem kell, akkor van készen, ha a teteje már egy kicsit sötétebb, és a belseje krémesen puha. Erről egy villával győződhetsz meg.
2008. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hosszúkásat vettem - akkor nem teszek rá cukrot! Már teszem is a sütőbe :)) Remélem, jó lesz, nagyon köszi a válaszokat!!! :)))
2008. okt. 19. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is most vettem ki a sütőből! Szintén hosszúkásat vettem, alá sütőpapír, vagy alufólia, és én sem teszek rá cukrot, anélkül is nagyon finom! Persze, mint a dinnyénél, itt is megvan a rizikó, de általában sikerül nagyon finomat vennem!

Remélem, a tiéd is finom lesz!

2008. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia!A hosszúkás tényleg édes, a gömbölyűt meg úgy szoktam készíteni, hogy tepsibe teszem a szeleteket és megkenem mézzel.Isteni...
2008. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni úgy is! Most már bátor vagyok, mert jól sikerült :))) Úgyhogy nagyon köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok :)))!
2008. okt. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!