Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri a művelet a belefektete...

Megéri a művelet a belefektetett időt szerintetek? A sült sonkás szendvicsemre főtt tojás-karikákat szeretnék rakni, csak a főtt tojást olyan körülményes elkészíteni.

Figyelt kérdés
Meg még meg is kell a végén pucolni, azt sem szeretem. Szerintetek megéri vesződni vele?
2010. febr. 17. 21:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A főtt tojás roppant bonyolult étel, kell neki 10 perc is, míg elkészül.Ennyit nem érdemes vele kínlódni, edd meg a szendvicsed nélküle:-D
2010. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem nem.Én is mindig elhatározom,hogy teszek a melegszendvicsre tojást,de mindig elmarad,mert mire a tojás megfő,éhen halunk.
2010. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Meg még meg is kell a végén pucolni" Minek?

Ilyen bonyolult kajákkal csak lakodalomkor érdemes vesződni.

2010. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb adag tojást egyszere is megfőzhetsz. pár napig eláll a hűtőben, nem kell közvetlen elötte megcsinálni bár szerintem se túl nagy melló, 10 perc főzzés, hideg víz alá teszed és meghámozod.
2010. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A sonkát már megsütöttem, de a tojáshoz nagyon nincsen kedvem. A végén a pucolás miatt, mert azt nem igazán szeretem. Anya meg már nem fogja nekem megcsinálni, mert már lefeküdt aludni. Így senkitől sem tudok segítséget kérni. :(
2010. febr. 17. 22:09
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Sajnállak nagyon,amiért senki nem segit Neked a főtt tojást meghámozni! Mig itt irogatsz,meg olvasod a válaszokat,addig el is készülnél vele. Jó étvágyat a szendvicshez,főtt tojással vagy anélkül!
2010. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%
Ébreszd fel!
2010. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Elkezdtem elkészíteni a főtt tojást, de megrepedt és kifodrozódott az egész a főzővízbe. Ez már nyilván nem fogyasztható, úgyhogy újat kell csinálnom, de ez így most már biztosan nem éri meg így, annyi volt vele a munka. :( Még valahogy fel is kellene szeletelni, de a szeletelőből kiszakadt 2 húr, így késsel kell. :(
2010. febr. 17. 22:25
 9/30 A kérdező kommentje:
Az is nyilván el fog tartani sokáig.. :(
2010. febr. 17. 22:26
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Az élet rettenetes és megoldhatatlan problémái....:)))
2010. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!