Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri a művelet a belefektete...

Megéri a művelet a belefektetett időt szerintetek? A sült sonkás szendvicsemre főtt tojás-karikákat szeretnék rakni, csak a főtt tojást olyan körülményes elkészíteni.

Figyelt kérdés
Meg még meg is kell a végén pucolni, azt sem szeretem. Szerintetek megéri vesződni vele?
2010. febr. 17. 21:36
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
00:48 vagyok, olvastam, de oda már nem is írtam, hát öcsém, ilyen emberek... :DD
2010. febr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de közted és annak a kérdésnek a kiírója közt nem lehet valami sok különbség, ha fél órás litániát tartasz arról, hogy a főt tojást milyen körülményes dolog elkészíteni, holott ennyi idő alatt, már háromszor is megcsináltad volna, és hogy jaj most anyu nem csinálja meg. Azt hittem 12éves vagy, erre 24. Jézus ereje.
2010. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Jó, igazából nem akartam ennyit foglalkozni a kérdéssel, de azt azért megkérdezném, hogy a válaszolók közül kinél NEM fordult még elő az, hogy valamilyen probléma vagy feladat megoldását (legyen az bármilyen apró), elvégzését halogatta volna sokáig, mert nem volt hozzá kedve? Köszi a válaszokat egyébként.
2010. febr. 18. 12:56
 24/30 A kérdező kommentje:
Egyébként 24 éves létemre nemcsak a tojást tudom elkészíteni, hanem ezidáig elvégeztem egy tanárképző főiskolát is. ;)
2010. febr. 18. 12:58
 25/30 anonim ***** válasza:
anyám borogas!!!! :))
2010. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%

én 14 éves létemre is szívesen "vesződöm" a tojással.

Már ne azért de ennél már bonyolultabb ételeket is csináltam már. Minden hétvégén sütök vmit...

Ha ez olyan sok időt vesz el, akkor jobb, ha a narancsot sem hámozod meg, mert abba esetleg beletörik a körmöd, sőt nagyon sok időbe telik....XD

2010. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ilyen mentalitással és logikával nem fogsz tanítani? ha igen, akkor szólj, hogy hol, nehogy véletelnül odajárjon majd a gyerekem... Mi lenne veled egy osztálykirándulás megszervezésekor vagy egy nehéz osztályban hogyan tartanál órát?


Igen, van hogy néha nincs kedvem valamihez, de arról nem irogatok ötször annyi ideig, mint amennyi a feladat lenne. És nem főtt tojás jellegű problémák...:)

2010. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Egyébként lol lazán megcsináltam a tojásokat, csak kíváncsi voltam, hogy segítetek-e eldönteni, vagy csak beszólogattok :D Mire megjött a 3. válasz már rég kajáltam a szenyát :DD Kíváncsi voltam kinek tűnik fel a "Hogyan reggelizzek majd?" kérdés :D
2010. febr. 22. 20:18
 29/30 anonim ***** válasza:
Az is a te kérdésed volt, ez nagyon egyértelmű lett azonnal. Aha, csak próbára tetted az embereket, aha mi meg el is hisszük...:)))))
2010. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
atttól még h megrepedt a tojás és kicsit kijött a fehérje attól még semmi baja a tojásnak :D
2010. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!