Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri a művelet a belefektete...

Megéri a művelet a belefektetett időt szerintetek? A sült sonkás szendvicsemre főtt tojás-karikákat szeretnék rakni, csak a főtt tojást olyan körülményes elkészíteni.

Figyelt kérdés
Meg még meg is kell a végén pucolni, azt sem szeretem. Szerintetek megéri vesződni vele?
2010. febr. 17. 21:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

21.36-kor tetted fel a kérdést ember!!!

Strucctojást főzöl?

2010. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meddig kell főzni a tyúktojást, csak vacilláltam, hogy megéri-e vele vesződni. A sonkát meg közben megsütöttem, és egyszerre a két dologra nem tudtam figyelni. Meg még a kenyeret is fel kellett előtte szeletelni (szerencsére Erzsébeti kenyér volt, azt könnyebb), meg megvajazni.
2010. febr. 17. 22:46
 13/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ez is a te kérdésed? ha nem, akkor ismerkedjetek meg, van mit tanulnotok egymástól:)))))

2010. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
vááá 23: 14 ezt akartam én is kérdezni:D (Y)
2010. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én írtam ki, bár korábban olvastam. Azért 22 évesen nekem már nem jelentett gondot a reggeli elkészítése.
2010. febr. 17. 23:24
 16/30 anonim ***** válasza:
A reggeli nem, de egy főtt tojás igen... Hány éves vagy?
2010. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
24 vagyok, de a főtt tojás elkészítése sem jelentett gondot, csak nem voltam benne biztos, hogy megéri a bele fektetett energiát, időt.
2010. febr. 17. 23:33
 18/30 A kérdező kommentje:
Bizonyára Te is készítettél már, és tudod, hogy mennyire macerás, időigényes étel.
2010. febr. 17. 23:34
 19/30 anonim válasza:
100%

FAKE szerintem... Bazz én akkor csinálok főtt tojást, mikor KEVÉS időm van. :D

24 évesen neked felrakni egy lábas vizet, beletenni pár tojást és ülni a seggeden sok energiát vesz igénybe? Gratulálok, gondolom az egyetemre/fősulira be se jársz, mert mire odaérsz, elfáradsz egész napra. :)

Másik, hogy ilyen idős korban, FELNŐTTKÉNT illene annyira döntésképesnek lenned, hogy magadtól is eldönts egy ilyen piti kérdést és ne ilyen oldalakra írogasd ki. Amíg a gép előtt ültél, én megfőzök hét tucat tojást. Már nem azért. Szerintem ez csöppet szánalmas.

2010. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Hát utolsó akkor olvasd el egyik válaszadó általa belinkelt "hogyan reggelizek majd" kérdést és nem akadsz ki ezen XD
2010. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!