Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz ma a menü?...

Nálatok mi lesz ma a menü? Nekem már nincs ötletem mit főzzek!

Figyelt kérdés

Egyszerűen kifogytam az ötletekből, már mindenfélét főztem az elmúlt két hétben, volt főzelék-fasírt, bolognai tészta, rakott cukkini, rántott hús, gyümölcsleves,


Valami különlegesebb ételre vágynék, amit viszonylag könnyű elkészíteni, de nincs ötletem :(



Ha tudtok pár tippet adni megköszönném!



2017. júl. 25. 11:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

- fokhagymás-tejszínes-zöldbabos ragu spagettivel

- krumplistészta

- chilis bab

- pizza

- csevapcsicsa

- krumplikása pirított szalonnával-tejföllel

- raclette gyöngyhagymával

2017. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

- tejszínes-boros garnéla tésztával

- meg most volt csirkepöri

- és csirkeszárny tepsiben, mellé cirtom, fokhagymagerezdek (sok) és 1 dl fehérborral aláöntve - szerencsediós kruumplipürével

2017. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Juj rengeteg ötletet kaptam, köszönöm!! :)
2017. júl. 25. 16:05
 14/23 anonim ***** válasza:

Tegnap: Tárkonyos raguleves, Vega rakott cukkini

Ma : Krumplileves, Gyermelyi pitével.

Holnap: Zöldségleves grízgaluskával, Lecsó

2017. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ma "indiai" volt. Csípős-kurmumás rizs benne ananásszal, mazsolával és borsóval, a tetején pedig sült brokkoli-padlizsán-cukkini. Elég furán hangzik, tudom, de nagyon finom :D
2017. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Zsenge rántott tök volt, kapros tejföllel, és hideg svéd gombasalátával. (ketten kétfélét ettünk hozzá )
2017. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

Szülinapom tiszteletére lazacot sütöttem (serpenyőbe dobom sóval és megfordítom valamikor... opcionálisan még lehet rá fűszer, citrom) s vegyes zöldséget, plusz chipset. Jó volt, utána kávékrém :)

Nekem a lazac meríti ki a végtelenül egyszerű és kicsit különleges étel fogalmát, mivel elég ritkán eszem. De a múltkor volt 600-ért az Auchanban bőrös szelet, ami amúgyis a kedvencem. De az meglepett, hogy rengeteg zsír sült ki belőle, kövér lazac lehetett. Szóval zsírkedvelőknek ajánlott az ilyen forrásból származó.

2017. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ázsiai zöldséges rizstészta wokban, szójaszószosan.
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én holnap töltött karalábét csinálok.
2017. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Holnap valószínűleg egyszerűen töltött tojás lesz, nagyon szeretjük, minden héten van, nekünk tökéletes ebéd. Akinek ez túl egyszerű, de alapvetően szimpatizál vele, az franciasalátát is készíthet hozzá s persze akár levest elé vagy desszertet utána... Előnye, hogy hidegen is igen jó, bár már nincs kánikula.
2017. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!