Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni a római...

Mit lehet készíteni a római vagy pataki tálban?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ott áll a szekrényben, kaptuk. Ám mivel nem szeretjük a kacsát, még nem használtam. Mit és hogyan süthetnék benne? Pl. a rakott krumpli is jó bele, vagy más amit tepsiben csinálnék?
2008. okt. 17. 21:03
 1/10 anonim válasza:
100%
Tejfölös gombamártással sült sertéscombot. nagyon finom és imádom!!
2008. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy óriási találmány, nagy "szaktudás" kell, hogy ebben elrontsál valamit!:)) Rakott krumpli feltétlenül, zöldséges-sajtos csirkecombok, töltike (szőlőlevélben) ezek a kedvenceim.

Arra figyeljetek, ha először használjátok, az edényt "be kell avatni" áztatni, egyebek, benne van a mellékelt leírásban.

2008. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a recepteket! Remélem lesz még. Azt láttam a papírján, hogy első használat előtt 30, utána mindig 15 percig kell áztatni.
2008. okt. 18. 06:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen rakott jó bele, de isteni a Csülök pékné módra, vagy a Rác ponty is. Én már csináltam benne töltött káposztát is.
2008. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a favorit:kivajazod a tálat,nyers krumplit karikára,erre csirkemell vagy comb/fűszerezve ahogy szeretitek/,erre hagymakarika,borsó,répa-zöldség,zöldbab,karfiol,fűszerezni,sózni,a végén reszelt sajttal megszórni a húst,pirítani.
2008. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. okt. 19. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl kenyeret is sütöttem mar benne de van egy kalács receptem is. Ha beirod a keresőbe hogy recept római tál lesz talalt bőven. Arra viszont figyelj hogy mindig hideg sütőbe kell tenni mert ha meleg sutőbe teszed megrepedhet és tisztitani csak tiszta vizzel ajanlott mert a mosogatószer beleivodik.
2008. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a mosószeres dolog eszembe se jutott, köszi a tanácsokat és az ötleteket.
2008. okt. 19. 17:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt a bevált kalács receptet szívesen kipróbálnám.
2008. okt. 26. 14:11
 10/10 anonim válasza:
100%

Én ugyanúgy használom, mintha tepsi lenne. Az a jó benne, hogy benne mardnak az ízek, igy sok év után már nagyon különleges, egyedi kajákat tudsz benne csinálni.

Valamint mindent egyszerre bele lehet rakni és az ízek szépen összeérnek. Nagyon szeretem a benne készült ételeket, gyakran használjuk.

2009. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!