Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell langost sutni?

Hogy kell langost sutni?

Figyelt kérdés
Nem mindig sikerul,pedig betartom a szabalyokat,az eleszto friss,meleg helyen kelesztem,nem "fazik" meg a massza,megis van amikor eleg laposakra sikerulnek.Bevalt recepteket kernek!Koszi elore is!
2008. okt. 17. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
2008. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is recept szerint keszitem,azert kertem hogy bevalt receptet irjatok azaz valaki altal kiprobaltat ami mindig sikerul.Egyebkent koszi a valaszt.
2008. okt. 17. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

A tészta receptje jó!

A kulcs: nagy edény, sok olaj, QA nagy láng, és csak egyszer forgatjuk!

2008. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy konyhaművész, de imádom a lángost, ezért egyszerűre veszem az elkészítést.

Előző nap mielött lángos akarok enni, egy tálban összekeverek fél kiló lisztet, 2 tojást, 2 pohár kefirt, 3 dkg élesztőt (frisset, nem szárítottat) egy kiskanál sót. Lefedem, beteszem a hűtőbe és másnap vizes kézzel lángost szaggatok bebőle és forró olajban kisütöm. Ha nem kell mind, ez a tészta a hűtőben több napig eláll, és akkor csinálod meg, amikor akarod.

2008. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!