Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az anyukámnak szeretnék...

Az anyukámnak szeretnék valamit csinálni ebédre! De nincs ötletem Valami olyat szeretnék amihez nem kell sok kacifánt Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
De még csak 12 vagyok
2017. máj. 14. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Sajtos tészta, hidd el, örülni fog neki!
2017. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Holnap ebédre, vagy ma vacsorára?

Csinálhatsz melegszendvicset, rántottát,tükörtojást.

Tésztát(túrós/mákos/diós/sajtos/spagetti...).

Csirkemellet sütni sem egy ördöngösség, mellé zöldségeket összerakni salátának, vagy főzelék(a spenót például rém egyszerűe), rizs, krumplipüré...

Lecsót sem nehéz készíteni

Hamis császármorzsa(smarni).

Hirtelen ezek jutnak eszembe. Nem vagyok nagy konyhatündér szóval csak olyat írtam amit én is szoktam készíteni, azaz ezek garantáltan nem nehéz dolgok :)

2017. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2017. máj. 14. 17:47
 4/11 Vanitas válasza:
100%
Bolognai spagetti,kicsit jobb mint a sajtos tészta ,kis darált húst pirítasz olajon,dobsz rá paradicsompürét vagy veszel bolognai port.(azon rajta is van a receptje)Főzöl ki tésztát ,reszelsz rá sajtot.
2017. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Mintha olaszok lennénk! Csupa tészta-tészta-tészta. Csak a feltét változik!

Mondjuk a sült hús, vagy fasírozott, valami kis főzelékkel, salátával, esetleg egy rántott máj, rántott zöldség-féle, rakott krumpli, vagy hasonlók...

2017. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Mondjuk a sült hús, vagy fasírozott, valami kis főzelékkel, salátával, esetleg egy rántott máj, rántott zöldség-féle, rakott krumpli, vagy hasonlók..."


És ezeket szerinted egy gyakorltan 12 (TIZENKÉT!!) éves csak úgy egyszerüen el tudja készíteni?!?!?!??

2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Bocsi! Azt nem írta, hogy totál gyakorlatlan, csak hogy fiatal, így valószínű kezdő.

Ha ilyen idős korban csak tésztát tudna főzni, akkor nem kért volna ötleteket, mert akkor azt is tudja, hogy megfőzi a tésztát, rak rá egy adag túrót-tejfölt-sajtot, vagy valami bolti kész mártást, akármit... nem fog itt ötleteket kérni!!

2017. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😄😄
2017. máj. 15. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit készítettél végül? :)
2017. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Spenótot tojással (főtt)

És még ilyen többféle alapanyagokból ssalátát és a nagyszülöktől kértem husit

Tojásrábtottát is csináltam

2017. máj. 15. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!