Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű vacsora? Anyukámnak...

Egyszerű vacsora? Anyukámnak és a tesómnak névnapja van ma és mit főzzek?

Figyelt kérdés
Tudok főzni, de nemtudom mit főzzek vacsorára, nap mint nap én szoktam főzni, de nem tudom mit kéne főzni, ami nem olyan drága..? meg kicsit ünnepibb.. nem mint egy bundáskenyér.. stb.. Tudtok segíteni? 12/L

2015. nov. 25. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan írd ide, mi van otthon, hogy legalább már olyasmit ne írjunk, amihez nincs meg a hozzávaló:

-husi, zöldségféle, tejföl, rizs, krumpli, tojás, hasonlók

2015. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Barátom megőrül a sült karajért konzerv barackkal és krumplipürével + petrezselymes krumplival is.


Arra vigyázz mindegy milyen husival csinálod, hogy ne száradjon ki, legyen minimum 2cm vastag :)


Vagy hamburger, ahhoz csak húspogácsát kell marhából csinálnod, zöldségek mindenkinek vannak otthon (általában főzős családoknál legalábbis), csinálhatsz hozzá sült krumplit :)

2015. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindegy hogy mi van itthon az utca sarkán van a bolt.. csak nem olyanokra gondoltam ami több tízezrekbe is kerülnek.. :)
2015. nov. 25. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh már megisvan mi lesz :) Nagyonköszi az ötleteket :)Melegszendvics lesz hosszu bagettel és zöldségekkel :)
2015. nov. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!