Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok az ünnepi...

Mi lesz nálatok az ünnepi étel húsvétkor?

Figyelt kérdés
Édesanyáméknál lesz egy nagy házi sonka megfőzve, azt idén nem főzök. Terveztem fonott kalácsot sütni, de főételnek, levesnek ti mit csináltok?
2017. márc. 30. 09:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek!
2017. márc. 30. 14:43
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Irigyelem azokat, akiknél nem lesz felhajtás. Hozzánk jön a rokonság (messziről), így ünnepi menü lesz.


Első nap sonkaleves lesz meg valami csirkemelles cucc.


Második nap zöldborsóleves, sajtos-gombás sült tarja, tésztasaláta.


Magamnak meg készítek valami vega vagdaltat, amiből a többiek is jót tudnak enni.


Sütinek biztos lesz kókuszos kocka, valami linzer és lilahagymás pogácsa. Nagyon gondolkodok egy csokis grízes kalácson is, olyat máshol úgysem esznek :)

2017. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Semmi, mert Velencéböl fogunk hazajönni. Lehet, Bellizzonában eszünk, vagy ahol többet várunk átszállásnál.
2017. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sült bárány,hidegtál,sonka,főtt krumpli. levesnek lehet valami tarkonyos husleves lesz
2017. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: a túraútvonalakon nem nyüzsög fél Budapest. Ott ugyanis meg kell mozdulni.

Tapasztalat.

2017. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Dunakanyarban lakom (Vörsökő, Prédikálószék, Visegrád, Rám szakadék) Hidd el sokan vannak...
2017. ápr. 3. 19:02
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy sorbanállás van, de a neveletlen ordítozós fajtája engem nagyon tud zavarni erdőben. De mindegy is szerintem a kérdés szempontjából.
2017. ápr. 3. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!