Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húslevest legkisebb lángon a...

Húslevest legkisebb lángon a gázon hagyhatom, míg kb egy órára elugrom itthonról? Nincs itthon senki.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem a húsleves miatt, de én sose hagynék bekapcsolva tűzhelyet (pedig nálunk villanytűzhely van). A gáz még veszélyesebb.
2010. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
így van, ahogy az első írja. Én még a mosógépet se merem otthagyni. Áramtalanítok, lezárok mindent ha csak 10 percre is ugrok le vhova, mert murphy (sajnos) majdnem mindig bejön...
2010. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
Én gyakran otthagyom a levest, amig a piacra elugrom, vagy kimegyek a kertbe 1-2 órára.Takarékon semmi baja nem lesz, csupán megfől, mire elvégzed a dolgod.Nem szabad mindig a rosszra gondolni, hiszen akkor az jön be az életedbe.Na persze, ha elalvós a gáztüzhelyed, akkor célszerü vigyázni. De akkor meg azt kell rendbe rakatni:-))
2010. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én a kertbe kimennék mert bármikor tudom, hogy rá tudok nézni. viszont el már nem még a közeli boltba sem mert ahogy írták sajnos sose lehet tudni...

és itt nem a rosszra gondoláson van a hangsúly, hanem tényleg bármi megtörténhet. pláne ha egy órára mennél el az nem a sarki boltot jelentené. mi van, ha közbe jön valami, és nem tudsz hazaszaladni (vagy épp olyan hírt kapsz amitől meg is feledkezel róla) elzárni??

szóval én nem kockáztatná meg

2010. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!