Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig kell főzni a csirkepörk...

Meddig kell főzni a csirkepörköltet?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő alatt készül el combokból?
2017. febr. 24. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ameddig meg nem fő!

Bocsi, de meg kell nézni villával, vagy akár sokszor szemmel is lehet látni, kavarás közben érzékelni...

Hogyan gondolod, hogy majd órát-percet-akármit mondunk, ha azt sem tudjuk, milyen idős a csirkéd, hol nevelkedett. Mert pl. a gyári-csirke sokkal hamarabb megfő, mint a tanyasi...

Végy elő egy villát, szúrd bele, és rögtön tudni fogod, mennyit kell még főzni rajta.

2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 24. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Amíg meg nem puhul a hús... ez függ a tűzhelytől, főzőlaptól, milyen öreg/fiatal a csirke, mekkorák a combok.


Nem órákig kell mellette állni, sőt, miután lassan fő, magára hagyhatod, és mondjuk 25 perc múlva megszúrod hústűvel. Ha még úgy érzed, nehézkesen megy bele, nem átsiklik rajta, akkor főzd tovább.

2017. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Na, most ezeken a válaszokon mit lehetett lepontozni :D
2017. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Amíg fokhagyma szagú nem lesz.
2017. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le. Én sem értem.
2017. febr. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!