Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csináljak csokimázat a...

Hogyan csináljak csokimázat a piskótának? Valaki írna receptet?

Figyelt kérdés
Szeretnék sütni sima egyszerű piskóta, amit csokimázba mártanék, hogy mindenhol be fedje, de nem tudom receptet. Szóval valaki tudna írni egy jót amibe esetleg nem kell margarin vagy nem tudom?
2017. febr. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Legjobb, ha csokit olvasztasz fel gőz fölött ! Hogy hígabb legyen tegyél hozzá egy kis tejet ,és vajat vagy étolajat.
2017. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

•20 dkg porcukor

•3 ek cukrozatlan kakaópor

•5 dkg vaj

•3 ek víz

Összekevered és gőz fölött megolvasztod

2017. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a házi csokiszószom ilyen:


-10 dkg kókuszzsír

-5 dkg holland kakaó, zsíros

-1 teáskanál darált kesudió (selymesebb lesz, én ki nem hagyom, de bizonyára nélküle is működik)

-2 teáskanál instant kávé (kihagyható, de nekem klasszisokkal jobban ízlik, anyám mindig tett a csokis dolgokba kávét és viszont)

- cukorféle ízlés szerint (fogalmam sincs, az átlagembernek mi a jó, én brutálisan keveset használok, bár mázhoz többet tennék, bár ez a piskóta édességén is múlik)

2017. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!