Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés szűzpecsenyét hány...

Sertés szűzpecsenyét hány percig kell sütni?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást olvasok, sok helyen elősütik hirtelen, majd sütőbe téve sütik, van ahol másfél órát, van ahogy 20 percet, van aki csak serpenyőben süti pár percig.

Tanácstalan vagyok, mert vagy 15 receptet elolvastam és mindenhol más volt a sütési ideje.

Felszeletelve, bepácolva szeretném megsütni, úgy tudom disznóhúst teljesen át kell sütni.


2017. febr. 10. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Függ hogy mekkora a szelet. Sertèsszűz hamar kèsz van.
2017. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért sütik sokan másfél órát tepsiben, fólia alatt?
2017. febr. 10. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megkell kapatni serpenyőbe hogy kapjon kérget már szinte akkor átsül majdnem szóval ha kérgett kapott serpenyőben is ha felvan szeletelve akkor meg pláne elég neki az a 20 perc ugyanugy a sütőbe is. De amugy meg megtudod nézni megszurkálni ha átmegy rajta simán a kés akkor jó. Én a wellington módra sütöttem egy órát ugye az egészbe van és tésztabundába de ahogy te akarod az ugy nagyon hamar átsül.
2017. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell mindent elhinni amit leir a sok habiszti szakács de erre te is rá jössz mihelyst megcsináltad a szűzérmét.
2017. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki 1,5 òràig süti az nem Sertèsszűzet kèszìt. Vagy ha igen, akkor 5 kg-os darabot.
2017. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elősütöd (nagyon forró serpenyőben sütöd 5-10 másodpercet. Ekkor kap egy kérget kívülre ami nem engedi elfolyni a levét)


Utána pedig lehetőleg párolod.

2017. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az érthető hogy többféle recept van, nyilván nem csak egyféleképp lehet megcsinálni.
2017. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor majd így csinálom.
2017. febr. 11. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!