Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan reggelizhetnék egészség...

Hogyan reggelizhetnék egészségesebben?

Figyelt kérdés
Megfogadtam újévkor, hogy áttérek az egészségeseb ételekre. Ma kipróbáltam az almás-fahéjas zabkását, de hányingerem lett tőle. Milyen reggeli vanmég ami egészséges ezen kívül?
2017. jan. 12. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tojás, gyümölcs, saláta..


Mondjuk azt nem értem miért lett hányingered a zabkásától.

2017. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Undorító. Almás-fahéjasat csináltam recept szerint de még le se nyeltem már kiköptem.
2017. jan. 12. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Kolbász, szalonna, zöldségek, sajt.


(Írd le nyugodtan hogy nem egészséges, táplálkozástant tanulok, ettől nem fogsz hízni elhiheted)

2017. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Kenyeret és péksüteményeket felejtsd el. Ne egyél feldolgozott ételeket, mint pl. igénytelen felvágottak.

Ne egyél nehezen emészthető ételeket, csak keveset. Ilyen a zabkása is egyébként. Kis mennyiségben jó, de sok belőle nagyon megterhelő az emésztésre nézve.


Én fél éve egy Crohn beteg diétáját követem. Csomó saját panaszom elmúlt, jobb a közérzetem, és finomabbakat is eszem.

2017. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Chia puding, cukormentes müzli tejjel/joghurttal, főtt tojás (bár egyéb változataival sincs semmi baj)
2017. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hmm,én minden reggel zabkását eszem zabkorpából vagy sima kis szemű, te vagy az első akit ismerek és nem szereti :D

De ezen kívül is sok minden van még, tojás bármilyen formában,chia puding,sajt,gyümölcs,zöldségek és sorolhatnám.

2017. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nahát köszönöm, de akkor megeszek tk kenyérrel (egy szelet) egy karéj sült szalonnát egy tükörtojással, paradicsommal, paprikával, ahogy a második hozzászóló javasolta minthogy chia magot, zabkását meg ilyen szarokat egyek. És megvan a reggelim!
2017. jan. 13. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus magyar hozzászólás.

Gratula kérdező,igazán intelligens vagy.

2017. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Tipikus magyarozókám, minden országban van olyan, aki az avokádót és az édesburgonyát flinces-flancos úri huncutságnak tartja, de jóízűen tolja a csülköt.
2017. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Te is intelligens vagy mikor mondtam, hogy hányingerem volt a zabkásától erre ajánlod a chia magot.
2017. jan. 13. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!