Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit gondoltok, mennyiből...

Mit gondoltok, mennyiből jönne ki a jövő heti menü?

Figyelt kérdés

Hogy itt az új év, próbálok kicsit spórolósabb ételeket főzni ami kiadós és változatos. Párom fogyózni is szeretne, de emellett enni is ill hiába vagyok kismama és hiába szedhetek fel plusz kilókat annyira sokat zabáltunk a két ünnep alatt és között, hogy másodikán párom alig evett valamit, tegnap is a sűrű bográcsgulyásból (csak fél kg hůsból főztük) egy-egy tányérral ettünk. Probáltam úgy összeírni, hogy legyen tepsis, zöldséges,főzelék, húsos, tésztás és a szokás hétvégén.


Hétfő

Baconbe tekert sült máj hagymás krumpliágyon.

Kedd

Borsóleves

Natúr csirkemell rizzsel

Szerda

Paradicsomos káposzta sült oldalassal

Csut

Turoval toltott rantott gombafejek

Pentek

Bolognai

Szombat

Husleves

Rantott hus vegyeskorettel

Vasarnap

Joghurtos-meggyes pite

Szerintem ez elég vegyes és változaros mennyiből jönne ki?


2017. jan. 4. 11:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt mondtam hogy eleg vegyes es valtozatos. Nem kerdeztem.

Azt kerdeztem mennyibe kerulne mert sztem ez a menu jo csak lassu a mobilnetem gondoltam ti hatha...

2017. jan. 4. 13:14
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

kellene bele sult zoldseg, párolt zoldseg..saláta.

eszméletlen, hogy még mindig itt tartanak sokan, h nulla zoldseget esznek.

a sult májhoz nyugodtan legyen saláta, a bolognaiba meg tegyél bele brokkolit lightosabb, konnyebb lesz tole és nem érzodik az izen se. rántott hus…inkabb toltsd be a hust zoldseggel, tekerd be folpackba és tedd fel egy lábas vizbe..majd piritsd meg kicsit sutoben. a natur csirkehez is rukkola saláta, madársaláta…egyetek zoldsegeket!! kismama vagy, a párod fogyozni szeretne, ilyen kajak mellett csak a kilok jonnek fel.

2017. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem is láttam hogy kismama :( úgy dupla annyira szomorú, hogy ilyen egészségtelen ételeken élnek, 0 vitaminbevitellel :(
2017. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Ezek nem fogyókúrás ételek és nem is változatosak, de nem is táplálják a tested, akkor sem, ha nem lennél várandós ...

Ez csupa nehéz, hízlaló, tápanyagszegény, olajban sült, panírozott, krumplis, fehér rizses, lisztes étel. Ettől nem fog a pasid sem fog fogyni, a magzatod sem kapja meg, amire szüksége van, és nem is vegyes, nem is változatos étel.

2017. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!