Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek ennyi cukorból?

Mit készítsek ennyi cukorból?

Figyelt kérdés

2kg

Sajnos balul sült el az egyik receptem és nem akarom kidobni ezt a sok cukrot.

A cukor tartalmaz vizet olajat tojásfehérjét kapuchino-t citromlevet az ízén kiérződik a fokhagyma állaga hab szerű. Mennyisége 3l.

Ha mikróba teszem karamellizálódik.



2016. dec. 29. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

A habroló habja gyakorlatilag tojásfehérje és cukor. Youtubeon pontosan meg tudod nézni a hozzávalókat és az elkészítési módot.


Tésztát pedig tudsz venni a Tescoból is. Az egyik legegyszerűbb a habroló készítés. Ki ne dobd a cukrot, csak mert a sok nagyokos azt mondja.


A fokhagyma amúgy is tisztít XD Aki megbecsüli az ételt az még fokhagymásan is megeszi a cukrot. Ez egy valódi igazság. Sokan nem voltak szegények.

2016. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy van sokféle habroló típus. Pl ízes hagyományos habroló, vagy csokis habroló. Ha jól értem neked már van habod, akkor már csak a tésztát kell megcsináld. Kellenek habrolócsövek amire rátekered a tésztát, majd miután megsült lehúzod róla és beletöltöd a kapuchinos citromleves habállagú fokhagymás krémedet :D


De ha a habroló túl bonyolult ugyanabból a tésztából esetleg másféle formát is csinálhatsz amire rákened a krémet.

2016. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Szedd részekre, egyik adagot fahéjjal, másikat kávéval, vagy éppen konyakos-meggy-aromával, ilyen-olyan ízesítéssel próbáld meg helyre-pofozni. És ha úgy külön adagokban kis habcsók-formában sütöd meg, azt is el tudod majd dönteni, hogy melyik lett a legjobb. Legközelebb már egy totál új süti-recepted lesz.

Hidd el, a legjobb újítások a korábban elbaltázott sütik alapanyagiból születnek. :)))

2016. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kitaláltam! Teába ideális ízt ad. Csak azt nem tudom nem e romlik meg a tojás. Felfőztem de nyomokban még tartalmazz. Olyan sok hogy nem fér be a fagyasztóba.
2017. jan. 7. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!