Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek ennyi cukorból?

Mit készítsek ennyi cukorból?

Figyelt kérdés

2kg

Sajnos balul sült el az egyik receptem és nem akarom kidobni ezt a sok cukrot.

A cukor tartalmaz vizet olajat tojásfehérjét kapuchino-t citromlevet az ízén kiérződik a fokhagyma állaga hab szerű. Mennyisége 3l.

Ha mikróba teszem karamellizálódik.



2016. dec. 29. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Most jól értem, hogy azt írtad fokhagyma érezhető a cukron? Csak mert nem tüntetted fel, hogy az is van benne és nem egészen tiszta a dolog. De ha tényleg fokhagymás ízű akkor kuka vagy úgy 40-50 kiló húshoz megpróbálsz valami pácot csinálni belőle, akkora mennyiséghez jó a 3 kiló cukor. Más tippem nagyon nincs.
2016. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem volt elmosva a lábos amiben lefölöztem a tojást és utoljára fokhagyma szósz főtt benne. Így nem raktam bele de bele került :)

Szörpöt próbáltam volna de a liszt és a kapuchino kiérződik :/

2016. dec. 29. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak tudnám minek mindent agyoncukrozni.
2016. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:d
2016. dec. 29. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Két kiló fokhagymás-kávés cukor. Nyami. Hát erre nem tudok okosat mondani, pedig cukrász volnék, plusz van egy ritka spórolós, újrahasználós nagyikám, de még így is passzolok. Ez sajnos kuka.
2016. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De én csinálni akarok belőle valami finomat. Nem lehet marcipánt készíteni vagy valami szobrot ennyi cukorból?
2016. dec. 29. 21:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülyeséget írok, de próbáld meg a fokhagymát elnyomni valamivel, mondjuk tegyél bele fahéjat. Nem lesz egy nagy durranás, de gondolom nem eladásra akarsz süteményt készíteni, hanem saját magadnak. Ha már így sikerült én nem dobnám ki.
2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi cukorból csinálhatsz esetleg fahéjas habrolót! :D Kis újítás a fahéj. Azért ajánlottam a fahéjat mert eléggé el tud nyomni sokféle ízt. Szerintem beválhat. Próbáld ki.
2016. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Kuka te barom.
2016. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem érződik ki a fokhagyma csak a lábosban volt olyan illata.

A habrolónak mi a receptje?

2016. dec. 30. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!