Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itt olyan forumozo, aki...

Van itt olyan forumozo, aki szinten ki nem allhatja Horvath Ilona szakacskonyvet?

Figyelt kérdés

#Horváth_Ilona
2016. márc. 14. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok zsidó, nekem jó lesz abból is. De nem is ez a lényeg. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy az ő könyvéből főzz.

Ajánlom figyelmedbe Dobos C. József Magyar-franczia szakácskönyvét. Na az nagyon jó. Igaz, egy négyfogásos vasárnapi ebédet nem úszol meg 60-70 ezer forint alatt, de jó.

2016. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves Valaszolok,

1. En egy kulturalt kerdest tettem fel kulturalt hangnemben. Kerlekbenneteket, tegyetek igy ti is.

2. A kerdes kiirasaban benne van, hogy ezuttal NEM Horvath Ilona rajongoinak jelentkezeset varom. A hiveknek: nem kell leirnotok, hogy HI mekkora tokely, tudom, hogy ezt gondoljatok.

3. Nincs olyan fozos poszt, ahol HI-t ne istenitene valaki. Legyetek mar kicsit toleransabbak masokkal.

4. Soha nem foztem G. Ramsey utan, de higgyetek el, azert letett vmit a szakmaban. Mint ahogy sok mas szakacs is. Schobert Norbert hogy jon ide?!

2016. márc. 15. 12:08
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!

Újraértékelem a dolgot, s visszavonom az összes addigi válaszomat. Cserébe adok neked tetsző is releváns választ.

Íme: Van.

Ez ügye megfelelő felelet?

2016. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. márc. 15. 13:34
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Na. És most senkinek nincs ebéd, mert itt örjöngött, főzés helyett :D:D:D
2016. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

En lassan mar a holnapi ebedet keszitem :D

Paradicsomos kaposzta lesz (de nem HI-fele, mert o 50 g zsirt, 50 g lisztet es 40 g cukrot ir elo 1 kg kaposztahoz).

2016. márc. 15. 13:57
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Jó étvágyat mindenkinek!
2016. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

Én,én én! (jöhet a lepontozás)


Az agyamra megy! Régimódi, elavult, a reform vagy a bio életmódhoz köze nincs. Tipikus nagymamakönyv, ahol a leírtak fele kb. 20 éve nem érvényes, hiszen nem "csak úgy" lehet csinálni.


Ma már vannak sokkal egyszerűbb, korszerűbb módszerek is.


Ráadásul az egészséges életmóddal köszönőviszonyban sincs a könyv.

2016. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18-as: ertem, koszonom. Szerintem is fontos erv egy szakacskonyv kivalasztasakor, hogy az etelek egeszsegesek legyenek. Itt most nem csak arrol van szo, h ne legyenek kaloriadusak, hanem hogy szolgaljak az egeszseged.
2016. márc. 15. 19:37
 20/20 anonim válasza:
68%
Na, végre valaki, aki szintén ki nem állhatja! :) Bár, én inkább azért, mert nem kedvelem a magyaros ételeket.
2016. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!