Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt az istenien hangzó recepte...

Ezt az istenien hangzó receptet milyen szósszal csinálhatnám?

Figyelt kérdés

Igazából nem szimpi az a szósz amit itt ír, és a hozzávalókat is nehezen tudnám beszerezni, valami kis egyszerűbb vagy inkább paradicsomos szószt jobban eltudnék képzelni hozzá.

Nem vagyok jártas ilyen téren, fiatal lány vagyok még csak most próbálkozok sütni-főzni. Írna valaki valami jó ötletet?

Ti mivel csinálnátok?

[link]


2015. nov. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Süsd ki a mártás nélkül, és amikor megsült, csöpögtess rá egy kis ketchupot.
2015. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Worcestershire szósz szinte bárhol kapható, bemész a legközelebbi Tescoba és a szójaszószok mellett van

a dijoni mustárt meg gondolom bármilyen más mustárral lehet helyettesíteni, a többi alapanyag sem elérhetetlen

szerintem próbáld ki nyugodtan az eredeti receptet, nem véletlenül mustáros szósz van hozzá írva :)

2015. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj az eredeti változatnál, ez a recept igy komplett, ahogy van. Kár lenne változtatni rajta.
2015. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én például hasonló tekercset csináltam már kapros, illetve köményes szósszal.

Az egész család szereti a pizzát, illetve a hasonló jellegű kelt tésztákat. Egy noname kenyérsütő gépem van, amibe beledobálva a hozzávalókat 30-40 perc alatt korrekt pizzatésztát készít 60 deka lisztből. Ha rendelni kéne készen a pizzát, vagy a pizzás jellegű tekercset, a gatyám rámenne...

2015. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ügyet Lenke ***** válasza:
54%

ha nem szereted akkor csak a vaj részét tartsd meg és ahhoz adj fűszert, zöldfűszert vagy amit szeretsz...de mindenképp vajat használj, majd meglocsolva és megsütve isteni íze lesz a vajtól...mák helyett tehetsz szezámmagot, a vajba tehetsz fokhagymát, stb. majd ha kész akkor aki akar tehet hozzá ketchupot vagy majonézt, vagy akármit, én biztos nem rontanám el ilyennel...:)


és köszi a receptet, biztos ki fogom próbálni...

2015. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!