Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott halon kivül még, h...

Rántott halon kivül még, h csinálhatnám meg a fillét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt találsz néhány jó kipróbált receptet.


[link]


Ezek közül karácsoyra a sütőben sült halfiléket sütöm, mert nincs halszag, és nem kell ünneplő ruhában olajos halszaúnak lenni, és félig előre elkésuíthető.

2010. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyszerűen csak vegetával középső és mutató ujjal bedörzsölöd,állni hagyod kb 1 órát had engedje ki a vízet és ha vastag a filé akkor egész kis lánggal hogy az egész át főjön.De még megszórhatod kicsit borssal. Paprikás liszt, csipet oregánó ezt összekeverve megforgatni a filéket.Csak annyi paprika kell,hogy beszínezze a lisztet.Csinálhatsz hozzá sült krumplit.
2010. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsotol kérdem,hogy nem fog szét esni sütés közbe?
2010. dec. 14. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fagyasztott hecket szoktam úgy, hogy rárakom rácsra sütőbe, szórók rá egy kis hal fűszerkeveréket és rakok a tetejére fokhagyma szeleteket, meg citromkarikákat.


Ez így finomka (mer én nem szeretem ha olajos)

csak szimplán rácson sütöm meg.

2010. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

attól is függ milyen halat fogsz venni. a Pangasius édesvizi cápaharcsa, azt nagyon tudnám ajánlani tejfölös harcsapaprikásnak, juhtúrós-kapros galuskával.

de afrikai harcsából is finom, ha a friss halpultból vásárolod.

2010. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pangasiusbol szeretném,és szerintetek 6tagu családnak,abbol 2gyerek,mekkora menyiséget fözzek?a halbol menyit vegyek?nagyon szeretnek enni
2010. dec. 14. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:

a pangasiusból vegyél 3 1 kg-os csomaggal, mert valóban

kilónként legalább 20 dk jeget kell lefejteni róla.és tényleg, ahogy kezd kiengedni, óvatosan szedd le, nem kell megvárni, hogy tovább ázzon a kiolvadt vízben.

így kb 2,20-2,40 kg tiszta halhúsod lesz.

arra is figyelj, hogy sokszor akciózzák ,de csak 75 dkg-os vagy 60 dkg-os csomagok. érdemes odafigyelni.

2010. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segitséget:)legyen szép,boldog karácsonyotok:)
2010. dec. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!