Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a mai menü nálatok?

Mi lesz a mai menü nálatok?

Figyelt kérdés
te főztél?

2015. júl. 11. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gazpacho, sült hal burgonya pürével és sült cukkinivel, gyümolcs.


Én főzöm holnap.

2015. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem én főztem, bár tipikusan ez a helyzet. A párom édesanyját látogattuk meg, aki remekül főz, zöldbabfőzelék volt tükörtojással.

Itthon pedig a párom főzött, muszáj volt valamit csinálni a vihar által levert éretlen körték egy részével (mert az összeset még megpucolni is órákig tartott volna), curry lett belőle. Fura, de kicsit megédesedtek benne, teljesen jól sikerült (az édes gyümölcsös curry nekem nem jön be, így viszont OK).

2015. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hello!


Én gulyáslevest csinálok és tócsnit, most találtam egy tök jó receptet.


1 cs natúr tofu

2 db közepes nagyságú cukkini

5-6 db közepes nagyságú krumpli

1 db közepes nagyságú lilahagyma

3 gerezd fokhagyma

2 db közepes nagyságú sárgarépa

teljeskiőrlésű tönkölybúza liszt (szükség szerint)

majoránna

őrölt feketebors

olívaolaj

(forrás: konnyu-receptek)

2015. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Béla211 ***** válasza:

Vörös boros szarvas sült hagymás tört krumplival, Sörtésztás almás kifli.

F/29

Igen én főztem.

2015. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ma elég szegényesnek tűnhet a dolog, de a párom a zöldségcurry maradékát fogja enni, amihez a vihar által levert éretlen körtékből is használtunk (érdekes, de megédesedtek benne s persze puhák lettek), én pedig sült uborkahéjat tükörtojással és olajos magvas ostyával :)

Folyton hámozott kis uborkákat eszem, de nem akarom kidobni a héját s gyorsabb is vastagon hámozni... Nekem nagyon ízlik sütve s praktikus is, hogy egy zöldségétellel úgy vagyok el sokáig, hogy alig van benne szénhidrát... Durva napjaim voltak, nagyon kímélő étrendre van szükségem, minimális szénhidrát, semmi egyszerű cukor, inkább zsír s persze fehérje :)

2015. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!