Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök ma? Mit ettetek...

Mit főztök ma? Mit ettetek tegnap? Mi lesz a menü a héten nálatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Tegnap kenyeret és pizzát sütöttem. Ma délutánra beígértem a gyereknek a kakaós és fahéjas csigákat, ezen felbuzdulva csinálok pizzásat is.

Valami normális se ártana, talán egy jó frankfurti levest kéne, azt már rég csináltam.

2014. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

A férjem kórházba került hétvégén, vakbélgyulladással műtötték, úgyhogy borult a heti menü. Csupa olyat terveztem, amit most nem ehet.


Tegnap egyedül voltam hideget ettem.


Ha hazaengedik ma a kórházból főtt húst fogok főzni meggyszósszal és krumplival.

Lesz a héten hal párolt zöldbabbal vagy párolt spenóttal

És szeretnék grillcsirkét sütni salátával.


Eredetileg paradicsomos káposztát fasírttal, szégyenlős szűzérmét és zöldséges pirított tésztát terveztem a hétre.

2014. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap :hurka ,kolbász ,friss házi kenyér savanyúság.

Ma fokhagyás csirkeszárny sütve steak burgonyával

Holnap : Pizzát rendelünk mert egésznap sütők ,takaritok vendégeink jönnek csütörtökön.

Még nem tudom ,hogy mit főzök nekik. Ami biztos ,hogy csütörtökön ,csókakői kolbászleves ,kárpáty borzsaka ,rizs , zöldsaláta lesz. A hét maradék napjain meg kirándulunk így menet közbe eszünk majd valahol.

2014. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
rakott krumpli és palacsinta volt tegnap. ma is ez lesz mert sok maradt:) a héten valamilyen krémlevest szeretnék csinálni. szerintem gomba vagy sütőtök
2014. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap maradék sülthúst tettem egy isteni finom lecsós alapba (kalif.paprikából )egy kis tarhonyával körítve.

Ma már besóztam a tegnap fogott halat, délben azt sütöm ki kukoricalisztes-borsos keverékbe mártva.

Holnap egy kis hagymás sült csirkemájat sütök, tört krumplival és céklával tálalom,

Csütörtökön ráérek egy pizzát sütni,

Pénteken egy ragulevest tervezek , utána máglyarakást.

A hétvége még nem ismeretes, majd a családtagok óhaja szerint, talán péntekre körvonalazódik :)

2014. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap tejszínes gombás csirkemell volt tesztaval, ma New Yorki darált hús lesz burgonyapürével, holnap mustaros-fokhagymas tengeri hal, lapított burgonya. Csütörtökön makaroni husgomboccal, pénteken lecsos-gombas csirkemell rizzsel, szombaton gulyás leves, vasarnap hortobágyi palacsinta.
2014. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a hétvégi oldalas maradékot ettük.

Ma zöldbabfőzelék lesz sültvirslivel.

Holnap bableves meg túrós tészta.

Csütörtökre marad még bableves majd valamit összedobok még utána.

Hétvégén lesz húsleves meg csirkepörkölt.

2014. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vasárnapról maradt zöldbabfőzeléket ettem két tojással, este a családdal gyrost. Ma ebédre tejföllel sütött brokkoli lesz, estére zöldségfelfújt.
2014. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vasárnapi maradékot ettünk, paradicsomos curry-s sült húst vele sült krumplival + lajcsi szeletet desszertnek.

Ma rohanós napunk volt úgyhogy gyros tálat vettem+ a kicsinek aki ezt nem szereti vettem le a fagyasztóból spenótos lasagne-t. ( ha sokat csinálok belőle akkor nagyobb kockákban le szoktam fagyasztani ilyenkor jól jön)

Holnap valamilyen főzeléket csinálok ( azt hiszem karfiolosat) és máglyarakást.

Csütörtökön vadast zsemlegombóccal.

Pénteken gyümölcslevest meg túrógombócot.

Szombaton főzeléket megint ( talán borsót, vagy krumplit ) utána lusta sütit.

Vasárnap még nem tudom. Valami húsos ételt.

2014. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a vasárnapi maradék pörkölt volt a feltét a krumplifőzelékre. Ma lecsó tarhonyával. Holnap még nem tudom, mit "varázsoljak", de a héten valamelyik napra "kakaóscsigácskát" rendelt a kislányom.
2014. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!