Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök ma? Mit ettetek...

Mit főztök ma? Mit ettetek tegnap? Mi lesz a menü a héten nálatok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Ma pizzaszerű dolgot tervezünk (a liszt nélkülit nem tekintem igazi pizzának, mert teljesen más, de zöldség alá attól még megfelel), lecsóval megkenve, különféle zöldségekkel rakva... Majd megpróbálom beleféreszteni egy szigorúbb ketogén napba :)

Tegnap zöldségpörkölt volt, szereztünk egy csomó paszternákot, nagyon szeretem, az volt az alapja. Nem is tudtam, hogy ilyen kegyetlenül szénhidrátos, de a reggeli eperlekváros palacsinta után már úgyis mindegy volt. Ma rántottát reggeliztem.


A holnapról még fogalmam sem lehet, van egy csomó zöldség a hűtőben, ott a paszternák is, úgyhogy paszternáklepény (püré és tojás serpenyőben kisütve) bizonyosan lesz, az finom, szeretnék rántott nagy őzlábgombát is, gondolom, találni fogok a környéken... S lesz paszternákos zöldségleves is.

Szeretjük a zöldségeket, no.

2014. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Van még a tegnapi csirke-húslevesből, tegnap palacsinta volt mellé.

Ma nemsokára kész a túrógombóc.

Holnap meglehet, hogy egy kis pörköltet dobok össze.

2014. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a vasárnapi maradék grillezett cuccokat ettük(tarja,csirkeszárny,csevap stb saláták)

ma töltött paprikát csináltam,holnap bableves kakakós croassannal(fagyasztott leveles tésztából)csütrörtökön bakonyi nokedlivel,péntek hurka-kolbász,házi kenyérrel,savanyúsággal.

Hétvége még nemtudom talán bográcsba egy csirkepörkölt....

2014. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

tegnap vasárnapi maradék volt: rántott csirke, rántott gomba, rizibizivel.

Ma brokkoli krémleves zsemlekockákkal és morzsás nudli, lekvárral.

Holnapra lencsefőzeléket gondoltam, némi füstölt hússal, elé egy gyors daragaluska-levest. A csütörtöki menüt még nem tudom, talán egy kis lecsó lesz tarhonyával, a többi még nincs eldöntve.

A párom emlegeti a halászlét, talán a hétvégén egyik nap azt is megfőzzük, szigorúan bajai módra, sok tésztával.

Vasárnapra opció még a töltött csirke is, vegyes körettel, cékla salátával, a levest még nem döntöttem el, de a fagyasztóban jó pár adag zöldborsó van még, lehet hogy abból dobok össze egy levest :)

2014. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Menü nálunk nincs, mindig azt eszünk, főzünk, amihez kedvünk van:)


Tegnap natúr pulykamellszelet volt, mellé tejszínes-szerecsendiós aprított kelbimbó.

Ma sütőben sült tortellini parmezános mártásban, spenóttal, koktélparadicsommal. Ebből marad holnapra is.


Desszertnek van vaníliás piskótatekercs.

2014. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!