Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz karácsonykor...

Nálatok mi lesz karácsonykor a menü?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök :)
2014. dec. 14. 17:44
 1/9 Quasar07 ***** válasza:
Csirkemell ragu vagy zellerkrémleves, aranygaluskával.
2014. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesóm csinál többféle trüffelt, pár éve a libamájat is bevettük a menübe, anya salátákat, húsokat csinál, sütünk kenyeret, pogácsát, sütiket, köretnek jázminrizs szokott lenni, vagy fűszeres sültkrumpli.
2014. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zolidobos ***** válasza:
Abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy éppen ma vágtak fatornyos falumban egy 150 kilós borjút.Tudtam szerezni lapockát borjúpaprikásnak (nokedlivel szigorúan) és fehérpecsenyét bécsi szeletnek. (echte bécsi, krumplisalátával, citromszelettel), és persze az elmaradhatatlan halászlé, és édesanyám bejglije.
2014. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szenteste franciasaláta, kukoricás jázminrizs, rántott karfiol, rántott sajt, gombával töltött hús, sült gombafejek (vegyestál), rántott hal

25. ebéd: tyúkhúsleves, marhapörkölt

26-án: maradékok


süti: mézeskalács, sajtos pogácsa, almás-kekszes süti

2014. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú, mindenkihez beülnék egy kicsit vendégeskedni! :)) Köszi a válaszokat!
2014. dec. 14. 22:52
 6/9 anonim válasza:
Első nap halételek vannak: grillezett/sült hal, rántott hal, halászlé, borleves, bejgli. Második-harmadik nap (kb.10-12 ember jön, azért ennyi a kaja): húsleves (sokféle húsból:karajcsont-karaj, kacsa-liba-pulyka alsócomb-szárnytő,farhát,stb. gyöngytyúk és nyúl-eleje, esetleg galamb+töltelék+csigatészta) sült pulyka-, kacsa-, libacomb, göngyölt karaj (tojással és töltelékkel töltve)főtt-sült krumpli, jázminrizs, zöldségköret, párolt káposzta, amerikai káposzta saláta. Sütemények: mézes-krémes vagy lajos szelet, fatörzs-torta (vagy valamilyen csokis torta), madártej-szelet, gesztenyés-vaníliapudingos habszeletke, csokis piskóta grízes krémmel. A sütik változóak, én a családnak körbe szoktam küldeni a listát képpel, hogy miből lehet választani, és 3-félét csinálok meg.
2014. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagymakrémleves (halászlét nem szeretjük)

Hekk szezámmagos bundában+ majonézes krumpli

Mákos és marcipános mákos-bejgli

Sós ropogósnak:Juhtúrós "ropi"

Ezek biztos lesznek.Sütit sütök még,de nem tudom még mit.

2014. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta, gyümölcskenyér és túrótorta.
2014. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fájl, Szerkesztés,Nézet, Előzmények,Könyvjelzők,Eszközök,Súgó
2014. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!