Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mik a NYÁRI KEDVENC ÉTELEITEK?...

Mik a NYÁRI KEDVENC ÉTELEITEK? Amit ilyenkor lehet csinálni, és szeretitek, vagy a családotokban kedvelik.

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 07:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Hideg gyümölcsleves :-) ;)
2015. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LECSÓ-variációk? Töltött paprika? Grill-ételek? Rablónyárs? Saláták?
2015. jún. 30. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ammiket írtál +a slambuc, mert az is csak szabadtűzön az igazi :)
2015. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyros nagy adag tzatzikivel, salátával és házi kürtőskalács faszénen :)
2015. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zgyzgy ***** válasza:
100%
Csípős lecsó.
2015. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukkini rántva .
2015. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

mi elég sok mindent szoktunk enni így kifejezetten nyáron, salátákat, meg mindent, ami hideg vagy nagyon finom.

amúgy részletesebben: saláta, de én öntettel és apróra vágott pirított csirkemellel szoktam megspékelni, hogy laktatóbb legyen, mert nincs nagyon kedv ebben a melegben főzni kétóránként :D szóval ki kell húzzam minél több ideig.

akkor még jellemző, hogy fagyit csinálunk. én nem szeretem egyáltalán a boltban/cukrászdában kapható fagylaltot, vettünk formát, és nővéremmel abban kísérletezgetünk, személyes kedvencem eddig a barackos változat (barack+multivitamin gyümölcslé+joghurt+egy csipetnyi kis eritrit).

de szívesen eszek egyébként meleg kaját is, amit gyorsan meg lehet csinálni, pl. grillezett zöldségek és csirkemell. remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!