Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit főztök ma? :D

Ti mit főztök ma? :D

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Zöldbableves, kelkáposztafőzelék, sült tarjával.
2015. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

minestrone leves

limeos csirkemell avokádósalátával

panna cotta

2015. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Zöldfűszeres zellerkrémlevest rikottás-ananászos mártással, flambírozott reszteltmájat egy kis kiflikrumplival, azt zöldbablével szoktam tálalni, hogy még jobb íze legyen, kaporral.


Az unokáknak még csinálnák még majd palacsintát délutánra, a tökpürés a kedvencük.

2015. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Krumplis tésztát, és megérett hozzá a kovászosuborka
2015. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Főzni nem főzök, mert csak én eszem itthon, azért kár nekikezdeni. Viszont sütök pár citromos muffint, mert a fiam névnapja van.
2015. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Basszus, semmit! Nincs penzem. Nincs is itthon semmi, csak egy kifli es par tojas. Majd kesobb sutok tojast es megeszem a kiflivel, de majd csak sokkal kesobb, hogy akkor mar vacsorazni ne kelljen, mert nem lesz mit.


Holnap meg fozok egy kis sima rizst es azt fogom enni.


Vegul is lenne mit enni, mert sok a vadkacsa a kornyeken, de en nem tudom oket bantani (inkabb viszek nekik kenyeret) ... tehat maradnak a korabbi megoldasok.


Szoktam neha cukros fott tesztat is enni ... nekem az a suti.

2015. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

meggyleves

krumplipaprikás

2015. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Semmit, a tegnapelőtti bográcsozásból még van :) Tandori masalás borsós-paradicsomos-karfiolos zöldségétel sok főtt tojással benne :)

De ez már a vége, így kéne utána valami édesség. Egy csomó maradék tojásfehérjém van, de hogy mit akarok belőle, azt is nehéz elmondani, olajos maggal keverve serpenyőben széttörve sütöm :) Csak sikerült. Nehéz a nem szokványos ételekkel. Erre lehet pl. diót tenni.

De lehet, hogy máshoz lesz kedvem.

2015. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Zöldborsó leves,palacsinta
2015. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
paprikás krumpli nokedlivel
2015. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!