Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran sütsz a gyereke...

Milyen gyakran sütsz a gyerekeidnek, vagy a családnak?

Figyelt kérdés
Nekem a családban (anya) soha senki nem süt semmit (se édesség, se sós) mindig kész dolgokat vesznek.(csoki, fagyi)Pedig jó lenne valami 'házi süti. :(
2010. febr. 27. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hétvégenként szoktam sütni,szinte mindig.3-an vagyunk,van egy 2 éves kislányunk.Ami egyszerű,olcsó és kedvenc,az az almás pite,sajtos stangli,maffin,de szoktam mást is.Ha pedig összejövetel van nálunk akkor mindig készülök valamivel és ünnepekre szintén.
2010. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!szóval nem az a baj, hogy nem ehetek 'házi ízeket, nem maga a süti hiányzik, hiszen akkor sütnék magamnak valahogy, hanem inkabb a gesztus.Értitek.

De hát, ez legyen a legnagyobb probléma az életben :)

2010. febr. 28. 14:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 naponta sütök valamit. Ez lehet kakaós csiga vagy torta, pogácsa... bármi. Ha elfogy sütök másikat. Most itthon vagyok másfél éves lányommal és várjuk a 2. babát, tehát van időm sütni (főzni is minden nap főzök, de minimum 2 naponta).Amikor ennyi idős voltam mint te én is hiányoltam, hogy anyám sosem süt, de még sajna főzni sem nagyon tudott. Akkor megfogadtam, hogy én megtanulok sütni-főzni ahogy azt kell és könyvből innen onnan sikerült is. A mai napig nem tud sütni anyu, főzni sem, de igyekszik...

28/N

2010. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen,kedves kérdező, a gesztus...Fontos dolog az életben.

Mi lenne, ha te törnéd meg ezt a családi hozzáállást?

Süss valami finomat, és vidd körbe a családnak.Lehet, hogy legközelebb már nem győzöl válogatni a sok házi süti közül.

Egy próbát megér.....Nem?

2010. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!