Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran sütsz a gyereke...

Milyen gyakran sütsz a gyerekeidnek, vagy a családnak?

Figyelt kérdés
Nekem a családban (anya) soha senki nem süt semmit (se édesség, se sós) mindig kész dolgokat vesznek.(csoki, fagyi)Pedig jó lenne valami 'házi süti. :(
2010. febr. 27. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Én sem sütök, pedig van gyerekem (igaz, még kicsi, másfél éves), de régóta vagyok már "háziasszony" külön háztartással. Én egyszerűen utálok sütni, ez az oka. A másik meg, hogy nem szeretem az édességeket, csak a tejcsokit.. azt meg ugye a boltban lehet venni :) De mentségemre szóljon, főzni nagyon szeretek, és azt csinálom is rendszeresen.


Persze ha nagyobb lesz a gyerek, és jön majd, hogy aaaaanyúúúú, süssél palacsintát! akkor majd biztos nem bírok ellenállni és megtanulok sütni.

2010. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, mennyi idős vagy, de vannak sütik, amiket elég könnyű elkészíteni. Ha ennyire kívánod a házi sütit, és az anyukádat végképp nem tudod rávenni, próbálkozz meg te vele! Esetleg mondd meg anyukádnak, hogy te szeretnél sütni, és kérd meg, hogy segítsen! Arra már csak nem mond nemet!
2010. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi párommal minden hétvégén összedobunk egy kis házi sütit, netről keresünk recepteket.

20/L

2010. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a családod hozzáállása...

Nálunk mindig süt valaki valamit ( még a szomszéd is), csereberéljük a kóstolókat és a reciket,alkalmi vagy hétköznapi sütikről,leves mellé valókról vagy vendégvárókról...

Ha akarsz ilyen kedvenc reciket, tedd fel kérdésként.

2010. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is minden héten sütünk valamit, ha mást nem, hát minimum egy nagy adag palacsintát. Rengeteg olyan recept van, ami gyorsan, olcsón elkészíthető és a gyerekkel együtt készítve még jó mulatság is. A fiam pl. imádja piskótához a tojásfehérjét felverni a géppel vagy a kelt tésztát "dagasztani", vagy a gyümölcsös muffinba a gyümi darabokat belenyomkodni :=).
2010. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én hetente egyszer minimum sütök mondjuk 3 gyerek van meg egy édes szájú férj,mondjuk ha 2 naponta sütnék se bánnák!
2010. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában minden hétvégén van valami házi süti, de ezen kívül hétköznap is szoktunk palacsintát, rétest készíteni.
2010. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is rendszeresen sütök sokkal egészségesebb a jó alapanyagokbol készült házi süti mint a bolti mű vackok és a gyerekek is jobban szeretik! Vegyél egy muffin tepsit szerintem azaz egyik legkönyebben készithető süti mindenki imádja és rengeteg félét lehet belőle késziteni csokisat gyümiset túrósat sósat! Ha szeretnél reciket tudok küldeni!
2010. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs gyerekem még, de hétvégente szoktam sütit, édességet csinálni, hétköznap is palacsintát mondjuk...

hétvégén muffin, madártej, somlói galuska, hatlapos, csak a kedvenceket...

az én anyukám is mindig süt sütit, ha megyünk hozzájuk látogatóba:)

2010. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

még csak ketten vagyunk a párommal, de igyekszem ha nem is minden héten de minden 2. héten sütni. mi nem vagyunk nagyon édesszájúak, úgyhogy inkább ezeket szoktam:

tepertős pogi, lekváros bukta, kakaós tekercs, aranygaluska, mákos vagy diós piskóta...

2010. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!